יום שני, 9 באוקטובר 2017

נפרדים מ1967 השנה הכי גדולה בתולדות הפופ. טוקהאוס תל אביב. יום חמישי1967 היתה שנה מאד מיוחדת בתולדות הפופ
הנה לדוגמא הדבר הזה:

קראו לזה "פסטיבל הפופ הבינלאומי של מונטריי". שלושה ימים של מוסיקה וכל השאר... שנתיים לפני וודסטוק. היום היינו קוראים לזה רוק, אבל אז עוד ... ג'ימי הנדריקס (בהופעה הגדולה הראשונה שלו בארה"ב מדליק את הגיטרה), THE WHO, ג'פרסון ארופליין, ג'ניס ג'ופלין, אריק ברדון והאנימלז, בירדז, פול בטרפילד בלוז בנד, סטיב מילר בנד, אלקטריק פלאג, סימון וגרפונקל, האמהות והאבות, אוטיס רדינג, גרייטפול דד, ראווי שנקר, בלוז פרוג'קט, בפאלו ספרינגפילד, חום משומר ועוד ועוד ועוד.
הנה רמז למה שהולך להיות בטוקהאוס במוצאי החג:


תכניתי ברדיו "הקצה" הקדשתי יותר משלושים תכניות (60 שעות) לאלבומים שיצאו באותה שנה:
כמה מהם את/ה מזהה??? לכמה מהם האזנתך?


נפרדים מ1967
5 תגובות:

 1. יואב יקר,

  תודה על כל העבודה הנפלאה שאתה עושה !!
  האם הפסקת להעלות את התוכניות ל-ICAST?

  חג שמח,
  אבנר

  השבמחק
 2. האם יש הקלטה של ההרצאה ?

  השבמחק
 3. שלום יואב קוטנר, גם אני רוצה להצטרף ולומר תודה על כל התרומה שלך למוזיקה בישראל, וזה כולל להביא לידיעתנו גם המון מוזיקה מחו"ל, וזה מביא אותי לשאלה שרציתי לשאול - אתר MOOMA האדיר שלך, שפעל במתכונת מצומצמת יותר מ-15 שנה כמו שאני מבין, נעלם לחלוטין לפני חודש בערך. האתר הזה היה השראה מבחינתי לנסות ולהתוודע לכל אמן שקיים, דרך רשימת האמנים שהייתה בו ושסודרה לפי סדר הא'-ב', ושכללה אלפי אמנים ישראלים ולועזים... לצערי לא הספקתי להעתיק את הרשימה הזו טרם נפילת האתר, ועכשיו אין לי דרך להמשיך ולבדוק את כל אלפי האמנים והלהקות שהיו שם. יש אפשרות לקבל ממך את הרשימה הזו שוב?

  השבמחק
 4. יואב קוטנר תודה רבה על כל ההופעות והכרטיסים שאתה מציע ובכלל - תודה על כך שאתה בעולם המוסיקה הישראלית ועשה אותה משובחת. המשך כך.

  השבמחק
 5. יואב קוטנר הוא מספר אחד במוזיקה הישראלית! אדם ייחודי עם הטעם המוזיקלי הטוב ביותר שיש. אין המלצה שלקחתי ממנו ולא הייתה מעולה!

  השבמחק