הרצאות. הופעות. פרסומות

להזמנת מופע, פנו במייל: 
yaelkut@gmail.com
או
KUTNERMUSIC@GMAIL.COMיואב קוטנר מציג את הרוק הישראלי
סיפורו של הרוק הישראלי בשני מופעים:
המופע הראשון מתרכז בחלוצי הסגנון בשנות הששים ובעיקר השבעים עם הלהקות הצבאיות ולהקות הקצב, אריק איינשטיין ושלום חנוך, מתי כספי ושלמה גרוניך, שלמה ארצי, יהודית רביץ, צביקה פיק, "כוורת", "תמוז" ועוד...
המופע השני עוסק בשנות השמונים ובהפיכתו של הרוק למוסיקה הפופולרית בישראל. שלום חנוך, שלמה ארצי, יהודית רביץ, דני סנדרסון, תיסלם, הקליק, בנזין, דויד ברוזה, משינה, אהוד בנאי, מאיר בנאי ורמי פורטיס.

יואב קוטנר מציג את אריק איינשטיין
סיפורו של אריק איינשטיין הישראלי במופע אחד או שניים:
סיפורו האישי של אריק איינשטיין הוא סיפורה של המוסיקה הישראלית, מהלהקה הצבאית, דרך "שלישיית גשר הירקון", "החלונות הגבוהים" ועד עשרות אלבומי המופת, ממהפכת הרוק ועד חזרה לשירי ארץ ישראל הישנה והטובה, משירי משוררים ועד שירי ילדים. איינשטיין השפיע על המוסיקה הישראלית שוב ושוב בזכות המפגשים המוסיקליים המגוונים שלו. עם שמוליק קראוס, שלום חנוך, מיקי גבריאלוב, שם טוב לוי, יוני רכטר, יצחק קלפטר ועד ארקדי דוכין, ברי סחרוף ואחרים.
סיפורו של אריק איינשטיין מובא במופע אחד, על מהפכת שנות הששים והשבעים. למעוניינים ישנו מופע המשך על שנות השמונים, התשעים ועד ימינו. בשני המופעים משולבים סיפורי אישיים וצילומי ראיונות עם איינשטיין שלא פורסמו מעולם.

יואב קוטנר מציג את הביטלס
יואב קוטנר לוקח אתכם ל"מסע הקסם המסתורי": מופע וידאו ומוסיקה המציג את סיפורה של להקת "הביטלס", הלהקה הגדולה והחשובה ביותר בכל הזמנים שפעלה בשנות הששים (של המאה העשרים...) וממשיכה להשפיע על המוסיקה ולהצליח גם בימינו. המופע "מסע הקסם המסתורי" נמשך שעה וחצי של סיפורים על הלהקה וקליפים עם מיטב להיטיה הגדולים, קטעי הופעות והרבה חומרים נדירים ומיוחדים שלא הוקרנו מעולם בארץ.

יואב קוטנר מציג את המהפכות במוסיקה הישראלית
מופע מיוחד על ההתפתחות השינויים והמהפכות המוסיקליות במוסיקה הישראלית מאז שנות הששים, דרך להקות הקצב מול הלהקות הצבאיות, עלייתם של הזמרי הגדולים מאריק איינשטיין ויהורם גאון ועד חוה אלברשטיין, יהודית רביץ ונורית גלרון, שלום חנוך ומאיר אריאל, כוורת ולהקת תמוז, ראשוני המוסיקה המזרחית, כניסת הדיסקו והרוק, ועוד זרמים שהתפתחו בשנות הששים, השבעים והשמונים.

וחוץ מזה...

ייעוץ מוסיקלי לפרסומות
כן, גם את זה אנחנו אוהבים לעשות...
רוצים שיואב קוטנר ימצא קטע מוסיקלי לפרסומת שלכם? פנו לקובי ליבר 0546609491
תודה