פול מקרטני מת

פול מקרטני מת???!!!


בשנת 1976 הפקתי בגלי צה"ל תכנית דמיונית בשם "פול מקרטני מת" (בהגשת רם תדמור) ובה כל ההוכחות לכך שפול מקרטני מת... בשנת 1977 הקלטתי את התכנית מחדש, בהגשת משה מורד (כשקולו של רם תדמור נותר רק במעברים). התכנית בגרסתה זו נשלחה לכל מיני תחרויות רדיו עולמיות ואף זכתה בפרסים שונים. ארבע שנים אחרי, במסגרת סדרת התכניות "מסע הקסם המסתורי" הקלטתי תכנית בשם "פול מקרטני חי" ובה הוכחות לכך שכל ההוכחות בתכנית הראשונה הם שטויות... אבל זה לא עוזר. כבר שלושים שנה מתייחסים לתכנית הראשונה כאילו היא העניין האמיתי... ואולי באמת הוא מת???


תראו כאן, כתבה חדשה על הנושא, לרגל סרט חדש שעומד לצאת השבוע: הווידוי האחרון של ג'ורג' האריסון. יש שם גם טריילר מהסרט...
תחיית "פול מקרטני מת" דגם 2010

27 תגובות:

 1. לא נראה לי .. כי מה הסיכוי שיהיה אותו בן אדם אותו פנים אותו צד נגינה ואותו קול ?

  השבמחק
 2. לא שמעתי על הסיפור הזה לפני אבל אהבתי מאוד! ממש עבודת קונספירציה(?) יסודית להפליא

  השבמחק
 3. סיפור מעניין , לקחו אותנו בכיתה ו במסגרת פעילות של הצופים במחנה הקיץ לתוך יער חשוך ומאיים והשמיעו לנו את התוכנית ובקטע שפול מקרני "קם מהקבר" המדריכים צרחו כמו מטורפים, הזעזוע היה גדול, בכי כל הלילה,מס' לילות ללא שינה, וטראומה לכל החיים, היום בן 28 , מתעסק במוסיקה ועדיין קשה לי לשמוע חלק מהשירים של הלהקה המופלאה הזאת..

  השבמחק
 4. למיקרו, זה ששני אנשים יראו אותו דבר זה לא קשה, ניתוחים פלאסטיים, ולגבי צד הנגינה, יש הרבה אנשים שמנגנים על אותו צד, רובם (וחלקם גם שמאליים) מנגנים על צד ימין

  השבמחק
 5. לפני בערך 13 שנה למדתי לבגרות במוסיקה בתיכון "הדסים" באבן יהודה. כחלק מתוכנית הלימודים נתן לנו המורה , ד"ר נתן שחר, לשמוע את התוכנית המקורית משנת 76. עד היום אני זוכרת איך לא יכולנו להירגע במשך כמה ימים טובים מהתוכנית :)

  השבמחק
 6. זה לא יכול ליהיות .. אף אחד לא יכול לחקות איש כזה מושלם ונדיר ..

  השבמחק
 7. ומוסיקת הרקע המאיימת נלקחה מהאלבום Phaedra של טנג'רין דרים.
  היו ימים...

  השבמחק
 8. איך ימצאו בדיוק אחד כזה שנראה אותו דבר, נשמע אותו דבר, שמאלי (פורט בגיטרות הבאס והרגילה/חשמלית ביד שמאל) ועוד שיש מבטא ליוורפולי כזה מובהק? יש גבול למקריות. לא?

  השבמחק
 9. המת הזה יש לו 9 נשמות, כמו חתול שחור. המיליארדר הזה מתחתן ומתגרש כל 3 שנים, ושמעתי דפק הופעה לאחרונה כמו בן 17.

  הוא קיבל מהמלכה בסיאנס (תקשור?) תואר Sir ועוד מעט בטח Lord, לפי העושר והכבוד.
  בדרך כלל אמריקנים נבערים והזויים, כמו ה - Tea Suckers, שרה פיילין ושות', שחושבים שאלביס ובן לאדן חיים, גם יודעים היטב שמקרטני זה מתחזה -Paul is dead, Paul is dead. טריוויאלי.

  "פעם היתה לי אהבה, פעם זרח עלי אור, שום צעד לא לוקח חזרה, ממשיך קדימה, כי פעם אתה על הר, פעם בתהום, ככה זה בנאדם, ככה זה בן של אמא. בחיים צועד ישר, ישר ולא לצד, קם בכל בוקר חדש עם שיר נחמד, לא עצרו אותי שוטרים, ולא טילים מבגדד, אז לב שבור ?!"

  "כל דעביד רחמנא - לטב עביד" (ר' עקיבא, הכל לטובה = כל שעושה הבורא - לטובה עושה", סיפור מדהים מהגמרא, מסכת ברכות, על חמורו, תרנגולו ושערי העיר הנעולים)

  השבמחק
 10. הייתי בן 14 שמעתי הקלטתי הייתי מ ו ק ס ם ישבתי עם האלבום הכחול וסובבתי אחורה עד המהירות הנכונה כדי להקליט paul is dead now ... יוד ליווית אותי לאורך כל הילדות רצתי אחריך להרצאות ביטלס ןפינק פלויד בכל הארץ (אפילו ההורים כבר ידעו מי אתה ) "...עורל סמל ראשון יואב קוטנר..." כבוד ניר נקש

  השבמחק
 11. א. יש לי הקלטה מיום השידור המקורי.
  ב. יש לי תמונה של י. מ-1982 באולפן בגל"צ.
  ג. גם אחרי כ"כ הרבה שנים, זאת אחת התוכניות הטובות שהופקו ברדיו. למעשה, כל עפם שאני נכנס לחדר המשמש ארכיון תקליטים אצלי בבית, הדבר הראשון שאני רואה זאת קופסא ובה כל תוכניות מסע הקסם המסתורי.

  היה כיף אדיר לגלות את הבלוג הזה. עוד יותר מלגלות את הסידרה של פרפל צ'יק.

  השבמחק
 12. שלח את הצילום ונראה אם זה אני

  השבמחק
 13. איפה מוצאים את ההקלטה של " פול מקרטני חי"

  השבמחק
 14. פול מקרטני חי באיי קאסט (מאזין הקליט מהרדיו)
  http://www.icast.co.il/default.aspx?p=Podcast&id=371587&cid=372717

  השבמחק
 15. איך ימצאו בדיוק אחד כזה שנראה אותו דבר, נשמע אותו דבר, שמאלי, שמאלני, התחתן עם אותן נשים, השירים שלו לפני שמת ואחרי שקם לתחיה נשמעים אותו דבר, בעל אותו חשבון בבנק, היה בצבא עם אותו מספר אישי כמו במילואים אחרי שמת, קם לתחיה והמשיך לכתוב אותן ליריקות מעצבנות, נידנד לג'ון לנון עד שההוא התאבד בעזרת צ'פמן ולמייקל ג'קסון (שקנה ממנו את כל השירים שלו) שהתאבד בעזרת הדוקטור שלו - בסוף כשהוא שוב ימות אבל הפעם כבר לא יקום לתחיה יגידו - זאב זאב !
  -
  איזה נודניק אללה יוסתור

  השבמחק
 16. באמת נמאס. אם אתה חי - חיה ותן למות. אם אתה מת - מות ותן לחיות.

  כמו נחום-תקום הפוץ הזה. כמה אפשר עוד.

  השבמחק
 17. אין שום סיכוי שפול מקרני מת זה הכל משחק פרסום של האמרגן

  השבמחק
 18. פול מקרטני חי, תוכיחו שמת בעיתונים ולא בסתר...איפה הקבר אם מת לא מבקרים אותו ??לא עשו לאיש כל כך חשוב הלוויה ??

  השבמחק
 19. משום מה בהקלטה של פול מקרטני מת בסוף יש איזה 15 דקות של נונסנס.
  מה זה אמור להיות?

  השבמחק
 20. הסרט שמבוסס על ווידויו האחרונים של ג'ורג' הריסון, אותו מזכיר קוטנר למעלה, שופך הרבה אור על הקונספירציה הזו ומציג עובדות רבות שלא צויינו במשדר הזה. אני מוכרח להגיד שאחרי שצפיתי בו אני מעורער לחלוטין לגבי היותו של פול מקרטני בין החיים. קבלו קישור לסרט(באורך מלא ומתורגם לעברית): http://hot.ynet.co.il/home/0,7340,L-10254-66567,00.html מומלץ ביותר!

  השבמחק
 21. פול מקרטני לא מת... אבל-גם אם כן אני יותר אוהבת את הפול מקרטני הכפיל. אין ספק שהתקופה הפסיכאדלית של הביטלס הייתה נהדרת הרבה יותר מהתקופה המוקדמת (גם המוקדמת הייתה טובה אבל אין מה להשוות...) כך שגם אם הוא מת, טוב שכך :)
  ואין על הביטלס בעולם =]

  השבמחק
 22. Hi!

  My name is Vandoren and I making new channel with israeli music in english and uploading 1 song per artist,currenrly there are about 500 bands/songs on channel.The idea of channel is promotion israeli music.I don't get any money for this and don't plan put advertsing or other stuff,just doing it from idealistics motives.

  Maybe you can help me with channel and tell what artists I miss?I sure there a lot good israeli bands that still not channel.

  Here is the list of artists on channel

  http://www.facebook.com/browse/fanned_pages/?id=149871855167469

  The channel
  http://www.youtube.com/channel/UCmJgUQap7qwcR3eLA6vnIcA?feature=mhee

  Greetings from Moscow,Vandoren(Serge)

  השבמחק
 23. אולי תעלה גם את 'פול מקרטני חי'?

  השבמחק
 24. הכל טוב ויפה אבל איך אפשר להסביר את זה שיש לכפיל ולפול מקרטני המאוחר את אותה צלקת בסנטר? בתמונות של פול המוקדם אין לו צלקת

  השבמחק
 25. אני כבר ממש מיואשת, ראיתי את כל הסרטונים בערך שמוכיחים את המוות של פול אך גם ראיתי את כל הסרטונים שמוכיחים שהוא לא אבל יש לי הוכחה להוסיף לך שאת האמת שמתי לב אליה לבד. תשמעו בבקשה את השיר blue jay way. בהתחלה זה בית, קולות רקע לא מובנים, בית, עוד קולות. תנסו להבין מה הקולות אומרים. אני אכתוב פה ואתם תחברו את המילים. המילים של הבית הראשון, בסוגריים הקולות רקע:
  There's a fog upon L.A. (פול)
  And my friends have lost their way (דד-מת)
  We'll be over soon they said (פול איז וורי- פול ממש)
  Now they've lost themselves instead (דד- מת)
  אני לא ממש בטוחה במילים אבל זה בערך. סליחה שכתבתי בעברית ככה, זה הסתבך לי במיקום של האותיות כל הזמן. אוקיי עכשיו תחכו לסוף הקליפ. ממש בסצנה האחרונה, ג'ורג' יושב ושר, מה יש מאחוריו? מכונית. ממה פול מת? מכונית. ראיתי את הקליפ הזה אחרי שגיליתי שהוא מת וחיברתי בין שני המקרים. אני מפחדת להודות בעובדה שהוא באמת מת

  השבמחק
 26. לפי וויקיפדיה השמועות על מותו (והחלפתו על ידי מישהו דומה) התחילו עוד בסוף שנות השישים.

  השבמחק