יום שישי, 19 בספטמבר 2014

אביב מארק (סאבווי סאקרז, הפילהרמונית, והמוות) צריך אותך!!!


לעזור לאביב מארק להבריא!!!

אביב מארק

 סאבווי רוק! מופע חד פעמי


                                                     ככה זה בקומונקט של "בארבי":

 הרוק הישראלי חוגג 20 שנה לאלבום הבכורה של סאבווי סאקרס 'קומות קרקע ומטה'  כל הכנסות המופע יתרמו לסולן הסאבווי סאקרס אביב מארק, העובר בחודשים האחרונים סדרה של ניתוחים 

בהשתתפות : אביב מארק והמוות, איפה הילד, תערובת אסקוט, מוניקה סקס, משינה, ברי סחרוף ,אהוד בנאי, מאור כהן, מידניט פיקוקס, קיין והבל 90210, ועוד הפתעות בהמשך...

יום שני ה-22.9, בארבי ת"א, פתיחת דלתות – 19:30, מחיר : 93 ש"ח 
ב-1994, כשעמי שלו (לשעבר סולן MONOTONIX), ניסים אליעז ז"ל, ליאור מיכל ואביב מארק (כיום סולן להקת "אביב מארק והמוות") קראו לעצמם סאבווי סאקרס, הוחתמו בחברת התקליטים הגדולה "אן-אם-סי", והוציאו את אלבום הבכורה שלהם, "קומות קרקע ומטה", זו הייתה בשורה משמחת למי שחיפש גיוון ומקוריות ברוק הישראלי, אבל זו הייתה גם בשורה שמרבית כלי התקשורת, והמאזינים בזמן אמת התעלמו ממנה.
סאבווי סאקרס היו חתומים על המילים, הלחנים והעיבודים לכל שירי תקליט הבכורה האל-מותי שלהם. השירים היו חריגים לנוף המקומי, מהירים, קצרים, כועסים ועם טקסטים שאף אחד במוסיקה הישראלית הממוסדת לא העז להגיד : "חרא מדינה", "אין לי אדמה", "רוצח", "אקסטזי", "לא שומע", "את נוסעת", ועוד. אורי תכלת הפיק מוסיקלית עם הלהקה את האלבום, ואיציק ליכטנפלד (שעבד עם משינה וזקני צפת) הפיק. השיר "חרא מדינה" היה להיט במידה מסוימת, בעיקר בגלל שכותרתו משכה אז תשומת לב, ולשיר "אין לי אדמה" נוצר קליפ שביים שלומי ברכה. ובכל זאת, האלבום נמכר במאות בודדות של עותקים והסאבווי סאקרס נותרו פחות או יותר עלומים.אבל כמו שקורה עם הרבה להקות משפיעות, פורצות דרך, ניסיוניות, כל אחד מהמעטים שרכשו עותק מהאלבום, הקים בסופו של דבר להקה משלו. שמם, והמוסיקה של הסאבווי סאקרס נשמרו היטב בקרב מוסיקאים  ומביני דבר.
ב-22.9 ,20 שנה אחרי "קומות קרקע ומטה", יתאגדו בבארבי ת"א כמה מהלהקות והמוסיקאים שהכירו, אהבו, והעריכו את הלהקה בזמן אמת - איפה הילד, תערובת אסקוט, מוניקה סקס, משינה, ברי סחרוף , מאור כהן, מידניט פיקוקס, קיין והבל 90210, אביב מארק והמוות, ועוד – למופע מחווה לאלבום, שיכלול ביצועים מיוחדים לשירי הסאבווי סאקרס, אירוחים מפתיעים, וליין אפ שלא היה מבייש פסטיבל רוק ישראלי גדול.

כל הכנסות המופע יוקדשו לעזרה לסולן הסאבווי סאקרס אביב מארק, העובר בחודשים האחרונים סדרה של ניתוחים המונעים ממנו לעבוד
מחיר 93 ש"ח


 לקראת המופע המיוחד הגיעו אביב מארק ושלושה מחבריו להופעה מאולתרת בתכנית "מוסיקה היום"
                                                               גלי צה"ל 11.9.14

 
 גראם ג'קסון ואביב קזוש: סאונד
 יעל אלין קוטנר: צילומים
 מלמולים חסרי שליטה + רוצח + האש דילר + חרא מדינה


רם אוריון
חמי רודנר

קובי כהןאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה